OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ceník mimosezóna

29.09.2021 - 20.12.2021

3.1.2022 -  29.5.2022

Pokoj č.1. dvoulůžkový
pokoj / noc 740 Kč
pokoj / noc, 2 noci a méně na dotaz
Pokoj č.2 třílůžkový
pokoj / noc 1030 Kč
pokoj / noc,  2 noci a méně na dotaz
Pokoj č.3 pětilůžkový apartmán
pokoj / noc 1770 Kč
pokoj / noc,  2 noci a méně

na dotaz

Ceník hlavní sezóna

30.5.2022 - 28.9.2022

Pokoj č.1. dvoulůžkový
pokoj / noc 900 Kč
pokoj / noc, 2 noci a méně na dotaz
Pokoj č.2 třílůžkový
pokoj / noc 1200 Kč
pokoj / noc,  2 noci a méně na dotaz
Pokoj č.3 pětilůžkový apartmán
pokoj / noc 1990 Kč
pokoj / noc,  2 noci a méně

na dotaz

Ceník vánoce, silvestr

Vánoce min 4 noci na dotaz
Silvestr všechny pokoje max 10 os. min. 5 nocí na dotaz

Rekreační poplatek obci
osoba / den 15 Kč
Poplatek za psa
pes / den 100 Kč

Rezervační a platební podmínky

Povlečení, ručníky, utěrky jsou v ceně.

Ceník je orientační, ceny se můžou v rámci sezón lehce měnit směrem dolů nebo i nahoru. Konkrétní cenu vám nabídneme po odeslání poptávkového formuláře.

Ve vybraných termínech si vyhrazujeme možnost pronajmutí na určitý počet nocí – např. víkendy prodloužené státním svátkem, letní prázdniny atp.

Ubytovací řád

Objednávka ubytování je závazná až po připsání zálohy ve výši 50% z ceny pobytu na náš účet, pokud je objednávka prováděna déle než 30 dní před požadovaným termínem. V kratším termínu je objednávka závazná po připsání celé částky za ubytování.

Pokyny k zaplacení zálohy vám zašleme spolu s potvrzením přijetí rezervace. Pokud jste zaplatili zálohu, zbývající část platby zaplatíte při příjezdu při zápisu do knihy hostů.

Při příjezdu vás požádáme také o vratnou kauci na případné škody ve výši 1.000 Kč. Pokud nebudou při předání v den odjezdu zjištěny žádné škody, celou částku vám vrátíme.


Při příjezdu se všichni hosté musí předložit platný občanský průkaz, nebo cestovní pas. Příjezd hostů je možný od 15 hodin, v den odjezdu prosím uvolněte pokoje do 10 hodin. Pokud budete potřebovat uložit zavazadla při pozdějším odjezdu, vyjdeme vám maximálně vstříc.

Bez domluvy s námi není možné v apartmánech přemisťovat nábytek nebo jiné zařízení. Využití grilu a dalšího vybavení v zahradě je na vlastní nebezpečí hostů.

Vybavení v apartmánech i zahradě používejte prosím pouze k účelu, kterému slouží.

V apartmánech se prosím přezouvejte.


Berte prosím ohled na ostatní hosty, noční klid je v čase 23:00-06:00. V případě rušení nočního klidu a pokuty ze strany správního úřadu jste povinni tuto pokutu uhradit.
 

Celý objekt je striktně nekuřácký. To se týká i elektronických cigaret.

Hosté jsou povinni dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, máme jako provozovatel právo odstoupit od dohody o poskytnutí ubytovací služby a pobyt hosta předčasně ukončit.

Ustanoveními tohoto ubytovacího řádu není dotčeno použití jiných právních předpisů.
 

Storno podmínky

Pokud objednávku písemně zrušíte více než 30 kalendářních dnů před pobytem, vrátíme vám zaplacenou zálohu ve výši 50%.  Storno je potřeba provést písemně na info@prameny15.cz

(Platnost od 25.09.2021 do odvolání)