Rezervační a platební podmínky

Povlečení, ručníky, utěrky jsou v ceně.

Ceník je orientační, ceny se můžou v rámci sezón lehce měnit směrem dolů nebo i nahoru. Konkrétní cenu vám nabídneme po odeslání poptávkového formuláře.

Ve vybraných termínech si vyhrazujeme možnost pronajmutí na určitý počet nocí – např. víkendy prodloužené státním svátkem, letní prázdniny atp.

Objednávka ubytování je závazná až po připsání zálohy ve výši 50% z ceny pobytu na náš účet, pokud je objednávka prováděna déle než 30 dní před požadovaným termínem. V kratším termínu je objednávka závazná po připsání celé částky za ubytování.

Pokyny k zaplacení zálohy vám zašleme spolu s potvrzením přijetí rezervace. Pokud jste zaplatili zálohu tak na zbývající část platby bude vystavena faktura cca 5-6 týdnů před termínem rezervace.

Ubytovací řád

Při příjezdu vás požádáme také o vratnou kauci na případné škody ve výši 1.000 Kč. Pokud nebudou při předání v den odjezdu zjištěny žádné škody, celou částku vám vrátíme.


Při příjezdu se všichni hosté musí předložit platný občanský průkaz, nebo cestovní pas. Příjezd hostů je možný od 15 hodin, v den odjezdu prosím uvolněte pokoje do 10 hodin. Pokud budete potřebovat uložit zavazadla při pozdějším odjezdu, vyjdeme vám maximálně vstříc.

Bez domluvy s námi není možné v apartmánech přemisťovat nábytek nebo jiné zařízení. Využití grilu a dalšího vybavení v zahradě je na vlastní nebezpečí hostů.

Vybavení v apartmánech i zahradě používejte prosím pouze k účelu, kterému slouží.

V apartmánech se prosím přezouvejte.


Berte prosím ohled na ostatní hosty, noční klid je v čase 23:00-06:00. V případě rušení nočního klidu a pokuty ze strany správního úřadu jste povinni tuto pokutu uhradit.
 

Celý objekt je striktně nekuřácký. To se týká i elektronických cigaret.

Hosté jsou povinni dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, máme jako provozovatel právo odstoupit od dohody o poskytnutí ubytovací služby a pobyt hosta předčasně ukončit.

Ustanoveními tohoto ubytovacího řádu není dotčeno použití jiných právních předpisů.
 

Storno podmínky

Pokud objednávku písemně zrušíte více než 30 kalendářních dnů před pobytem, vrátíme vám zaplacenou zálohu ve výši 50%.  Storno je potřeba provést písemně na info@prameny15.cz

(Platnost od 6.02.2023 do odvolání)